[vocal_audio soundcloud=“https://soundcloud.com/ouim-kim-beat“]

Kým je Vím kym být?

Písničkářka, zakládající si na obsažných textech s hlubší výpovědní hodnotou. Její tvorbě dominuje kombinace folku, bluesu, reggae a popu. V poslední době se nechává inspirovat také hudbou etnickou.

ouikimbeat

 

„Ze všech druhů umění je to právě hudba, a zejména psaní písní, co hraje klíčovou roli v mé seberealizaci. Píseň je totiž SDĚLENÍ.  A něco Vám přináší. Pustíte-li si píseň, od začátku do konce mívá zpravidla od tří do pěti minut. Vliv písně na vaše rozpoložení však trvá daleko déle a navíc samovolně, nezávisle na Vašem přání či úsudku. Vidíte, o jak mocný nástroj se jedná?

Hudba umožňuje člověku uniknout z dosahu všední reality, nechává ho zažívat katarzické stavy, a dokáže vyvolávat příjemné pocity blaženosti a míru. Tím, že spojuje více forem energie (zvuk, slovo, obraz), zintenzivňuje sílu výpovědi, čili sdělení. Moc hudby je obrovská, a je dobré být si vědom této moci. Hudba může léčit, stejně jako ubližovat, záleží jen na tom, jaký druh energie prostřednictvím poslechu či tvorby vstřebáváme.“

,,Hudba – jako déšť, kapka za kapkou proniká do srdce a oživuje jej.“    ~ Romain Rolland