Křest MOMENTu za námi!

Křest desky - support s muzikantem Honzou Podlenou, 2016/5

Uplynulý pátek proběhl křest mé prvorozené oficiální desky MOMENT v litvínovském klubu Ponorka. Křest, hmmm. . . když přišel Eda (čti kapitán ponorného člunu) s nápadem udělat ‚křest‚ desky, moc jsem se na ten nápad netvářila. On ví. . . :) Nic takového jsem neplánovala. Jednak je vydání desky na vlastní náklad už tak dost velké sousto pro člověka neznalého producentských praktik, a teď ještě nějaké organizování oslav. Mmmm. . . Ale co už, Eda nebyl jediný, kdo s tím nápadem přišel, a tak jsem kývla na to akci uskutečnit. Teda samotná organizace probíhala vesměs až na místě, o což se v notné míře za mě staralo (na litvínovské poměry jistě neotřelé) duo v rolích fotografky Ifu, mé drahé spolucestovatelky, a ‚křtitele‘ Fousáče, jedné z nejvýznačnějších postav naší body-modifikační scény. VELKÉ DÍKY Vám! <3

Nicméně už dopředu bylo potřeba zorganizovat program a jeho jednotlivé části. Svou účast na akci mi laskavě potvrdil jednak Míša s kapelou a také Pepík s Robertem. Oba hudební celky se postarali o minimálně z mé strany velice příjemné a (d)uchu lahodící hudební recitály, a to zcela nezištně, za což jim patří též OBROVSKÝ DÍK!

No a v neposlední řadě stojí úspěch uplynulé akce na lidech, kteří projevili zájem a podporu, a přišli se ponořit s námi. Takže abych to tu zbytečně neroztahovala, času málo, práce moc; DÍKY VŠEM! Nic člověka neutvrdí v současném kurzu (čti hudební aktivitě), jako Vaše chvála. Je skvělý od Vás vědět, že to, co dělám, dělám dobře. Víte lidi, já to dělám právě pro Vás. A jestli si Vás moje hudba zatím nenašla, žádné strachy, ona si Vás najde. . . Chce to jen ten správný MOMENT.

 

Jó a ještě něco úplným závěrem k průvodní fotce. . . Vybrala jsem záměrně nikoli záběr z koncertu, ale krásnou po-koncertní momentku s Podlim (čti Honza Podlena; mladý, nadějný muzikant a taktéž rodák z Mostecké uhelné pánve). Podli za námi totiž zavítal v tričku kapely Modern Day Babylon, jejíž lídr stojí za zvukem mojí nové desky. Producent desky Tomáš Raclavský nebyl a ani nemohl být na křtu přítomen. Byl totiž tou dobou se svojí kapelou MDB na jejich letošním kanadském turné. (Tomovi též patří dík. Já přišla s nápadem, a on mu dal kabát. Myslím, že to nebylo snadný ani pro jednoho z nás, o to víc si cením výsledku. Takže DÍKY, Tome!)